Sayfa 2 - Toplam 3 İlkİlk 123 SonSon
Bulunan 11 den 20 - Toplam 30

Konu: belgeseller istemediginiz kadar

Kayıtlı Kullanıcı joker111 Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    0 Mesajda 0 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    83

Varsayılan Cvp: belgeseller istemediginiz kadar

hayırlısı ne ise o olsun

Kayıtlı Üye cancer Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    88

arkadaşlar herşey kısım kısım yazılmış çok güzel
    isteyen istediği kısımdan faydalana bilir
    okuyan arkadaşlarımız var çocuklarımız var hayvanlar alemi belgeseli zaten dini belgeselin bir parcası değilmi
    bence okul derslerinde sorulan ve yarışmalarda sorulan sorular açıkcası
    forumda oluşu zarar değil faydalı benim açımdan
    saygılar

arkadaşada teşekkürler

Yasaklı Üye SAFEWAY Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

Hocam yaptığınız işe,bizleri bilgilendirmenize saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum.Galiba yanlış anlaşıldım,bakın o belgeselleri seyrettiğimi ve beğendiğimi söylüyorum.Ben bir takım kişilerin kendi çıkarları doğrultusunda bazı olguların arkasına gizlenmelerine karşıyım.Yoksa dini belgesellere karşı olmak gibi bir bilgisizlik içinde olamam.Bu ülkeyi kuran Ulu Önder geleceği görerek İstiklal mahkemelerini kurdu ve çoğu karanlık kişilere haddini bildirdi.Uzay çağındayız ve güzel ülkemde bilmem hangi tarikatın lideri olan bir polis memurunun elini öpen içişleri bakanları var,El kaide örgütünün para kasası zatın önünde el pençe duran Başbakanlar ve maliye bakanları var.Gülen cemaati liderinden bahsediyorsunuz bu kişi neden Amerika da yoksa Türkiye yi sevmiyormu?Ben bu vatanı seviyorum ve bu vatanı bir gemi olarak düşünürsek,batarsak hep beraber batarız.O sahtekarlarda çoktan gemiyi terketmiş olurlar..............

Yasaklı Üye SAFEWAY Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

1:Bu sitenin sahibi hakkında yazı yok diyorsun Adnan Oktar röportajı var siteyi bir ziyaret et istersen.
    2:Bu tür insanları sevmiyorum sevmem için bana zorlama yapamazsın.
    3:Fethullah Gülen neden Amerika da yaşıyor yoksa bu ülkeyi sevmiyormu?
    4:Öküzün altında buzağı aramak gibi bir niyetim yok sadece fikrimi beyan ettim.Yoksa bu sitenin adını değiştir nede olsa adminsin.
    5:Fikir alışverişi yapıyoruz farklı bir düşüncedeyim diye,bana yada bi başkasına fırça atar gibi cevap verme hakkını site yöneticiliğinden mi alıyorsun?
    6:Bu ülkenin kalkınmasını ve ilerlemesini ben bir vatansever olarak istiyorum.Bu ülkeyi bir gemi olarak düşünürsek ve bu gemi batarsa sen ben içinde kalırız.O methiyeler düzdüğün şahıslar çoktan gemiyi terk etmiş olurlar.

UZAY Forum GeZeGeN Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    18 Mesajda 19 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    100

ben size bu kişiyi sevmek zorundasınız demedim isteyen sever isteyen sevmez dedim buradaki bilgiler istene ilgilenir istemeyen ilgilenmez biz içindeki bilgileri ile ilgileniyoruz kime aitmiş değilmiş ile işimiz olmaz

Sen ben bu kişiyi sevmiyorum burada niye verdiniz der gibisin

Amerikada yaşayan o kişi bu ülkeyi sevmiyor doğru dedin iyi tesbit tebrikler onun için dünyanın her ülkesine Türk okulları açarak Türkçe öğretiyorlar sen ismini duymadın harıtada yeri bilmediğin ülkenin çocukları o kişi sayesinde Türkçe konuşuyor bu kişi bunları yapıyor Türkçe öğrettiği için Türkiyede Türkiye duşmanı ilan edildi gelemiyor suçu dünyanın her ülkesine Türk okulları kurarak Türkçe öğretiyor yetmiyor Türk kültürünü öğretiyor yetmiyor Türk yöre fokloru öğretiyor yetmiyor fıkraları öğretiyor yanı bir Türkün bildiği herşeyi öğretiyor işte bu adamın suçu bu

Son olarak Türkiyede 5. Türkçe Olimpiyatları yapıldı bu adamın işlediği suçu orada görebilirsiniz.

Kayıtlı Kullanıcı jclerk Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    90

Ne kadar da söyleyecek hazırda sözleriniz varmış ya? Beni şaşırttınız. Ben bunu yayınlamayın demedim ki. Belgesel olan kaynakları tabi ki haber verin. İyi de olacaktır, kalkınacağız, ve sair ve sair. Ama "istemediğin kadar belgesel" diye sunmayın demek istedim. Ha, sunacaksanız sunun. Beni bağlamaz. Seni de bağlamaz. Ama bakıyorum, insanı paylama eğiliminiz, cümlenizin hangi anlamlara geldiğini görme eğiliminizden daha ağır basıyor. Doğru söylüyorsun, biz halkız, ne verseniz yeriz...........

Kayıtlı Kullanıcı jclerk Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    90

Anlatabiliyor muyum? Belgeselin kaynağıyla, türüyle, cinsiyle, belgeseli buraya haber verenle bir derdim yok. Halk olmaktan da gurur duyuyorum. Mesele şu; sadece bir tek yayın evine ait, toplam 30'u geçmez sayıdaki belgeseli tanıtırken "İSTEMEDİĞİN KADAR BELGESEL" diye tanıtılmaz diyorum. Hepsi bu. "tanıtılır kardeşim" diyorsanız, dersiniz. Biz de bir dahaki sefere "İstemediğin kadar belgesel" lafını duyduğumuzda itibar etmeyiz. bunun karşısında siz de olsanız, itibar etmezsiniz.

Süper Moderatör guro Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    1 Mesajda 1 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    540

Tabiiki fikrini dile getireceksin burada kimseyi engellemiyoruzki ama kimseyide
    incitmemeye gayret gösteriyoruz olabilir abartıda olabilir o abartmıssa senin
    yermene gerek yokki...
    burada ne komik ne anlamsız mesajlar oluyor o zaman bizde bu mesajı yazanları yerin dibinemi sokalım yok öyle birşey...
    UZAYFORUM

Forum Polisi xEzEriMx Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    2
    Şöhret Gücü
    1321

Alıntı jclerk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Anlatabiliyor muyum? Belgeselin kaynağıyla, türüyle, cinsiyle, belgeseli buraya haber verenle bir derdim yok. Halk olmaktan da gurur duyuyorum. Mesele şu; sadece bir tek yayın evine ait, toplam 30'u geçmez sayıdaki belgeseli tanıtırken "İSTEMEDİĞİN KADAR BELGESEL" diye tanıtılmaz diyorum. Hepsi bu. "tanıtılır kardeşim" diyorsanız, dersiniz. Biz de bir dahaki sefere "İstemediğin kadar belgesel" lafını duyduğumuzda itibar etmeyiz. bunun karşısında siz de olsanız, itibar etmezsiniz.

DOSTUM BU SÖYLEDİĞİN SÖZLER BİZLERİ DEĞİL BU KONUYU AÇAN ŞAHSI BAĞLAR.SANIRIM KENDİSİ BU KONUYU AÇTIKDAN SONRA BİR DAHADA BURALARA HİÇ UĞRAMAMIŞ.

KONU BAŞLIĞINADA BİZ KARAR VERMİYORUZ HERKES KENDİ İSTEDİĞİ GİBİ İSTEDİĞİ ŞEKİLDE İNSANLARIN DİKKATİNİ ÇEKEBİLMEK İÇİN FARKLI, GERÇEKLERİ YANSITMAYAN KONU BAŞLIKLARIDA KOYABİLİRLER.YETERKİ FORUM KURALLARINA AYKIRI OLMASIN BUNLAR.

ÖRNEĞİN SENDE BİR KONU AÇIP İNSANLARIN FARKLI ALGILAMASINI SAĞLAYABİLİRSİN.BU KONUDA BİZİM YAPTIRIMIMIZ OLMAZ.SADECE KONUYU AÇTIĞIN YER İLGİLENDİRİR BENİ.ÖRNEĞİN İNTERNET İLE İLGİLİ BİR KONUYU SUNNY E AÇARSAN UYARIRIM VE İLGİLİ TOPİĞE KONUYU TAŞIRIM.HER AÇILAN KONUDAN BİZLER SORUMLU DEĞİLİZ,AYNI ZAMANDA KONUYU AÇAN ÜYELERİMİZDE AYNI DERECEDE SORUMLULAR.

SUNNY 7011 HW-16.C0.A1

HER GÜNÜNÜZ GÖNLÜNÜZCE GEÇSİN.AMA UZAYFORUMSUZ GEÇMESİN...:)
    YUMUN AĞZINIZI;AÇIN GÖZÜNÜZÜ...
    Ahmet Şerif İZGÖREN

FACEBOOK

Yasaklı Üye ULUSAL Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

Alıntı guro Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Tabiiki fikrini dile getireceksin burada kimseyi engellemiyoruzki ama kimseyide
    incitmemeye gayret gösteriyoruz olabilir abartıda olabilir o abartmıssa senin
    yermene gerek yokki...
    burada ne komik ne anlamsız mesajlar oluyor o zaman bizde bu mesajı yazanları yerin dibinemi sokalım yok öyle birşey...
    Safeway arkadaşı Gezegen neden yasakladı,fikirleri farklı diyemi?

Sayfa 2 - Toplam 3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)