Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde alternatif gelir modelleri ne olabilir diye araştırma yaparken foreks diye bi şeye denk geldim. Baktım biraz borsayla falan ilgili, anında okumadım bile. 2 gün sonra bi arkadaşa durumu anlatıyodum ki foreks şöyledir, böyledir diye anlatmaya başladı. Ve dinledikçe epey hoşuma gittiğini fark ettim. Bari biraz da ben göreyim şu foreksçileri deyip foreks kullanıcılarının yorumlarına baktım, düşüncem daha da pekişti. Ben de foreks kullanıcısı olmak istiyorum İnsan hemen başlamak istiyor böyle bi şeye. Ne de olsa hevesle başlanıyor. Başka türlü o kadar rakamla baş edilmez zaten sanırım. İşin temelini foreks takasın temelini bilmeden ilerlemek zaten zor. Bu zorlu başlangıçta bir kaç deneyimli yardımın çok faydası dokunurdu. Eğer aranızda bu işten iyi anlarım diyen varsa ve bana güvenilir foreks firmaları ile ilgili birkaç isim verirse süper olur. Size fikir danışmadan önce kendim ayırt ederim belki deyip 1-2 yer okudum. Yazılımın çok önemli olmadığını gördüm. Firma tercihininse çok önemli olabileceğini... O yüzden foreks kullanıcı yorumlarına baktığımda bana güven veren integral oldu. Siz ne derseniz uyarım elbet, ama şimdilik tercihim integral menkul Şikayet eder gibi görünmek istemiyorum ama yapılacak çok şey var gerçekten. Bu kadar şeyi bu kadar az zamanda nasıl öğrenirim bilmiyorum. Sanırım deneyip göreceğim artık