9 ay önce Casper'dan sno:0001917200 bir diz üstü aldım hani kıydım paraya bir de peşin aldım Casper ya
hayallerimin bilgisayarı idi i3 işlemci vs. neler yapacaktım neler :) aldıktan 2 gün sonra bir aşırı ısınma sorunu yaşadım hemen götürdüm dedim bakın lütfen ben sorun istemiyorum yolun başındayken başım derde girmesin bu çok aşırı ısınıyor dedim.biliyorum ekran kartı dandik biraz ekran çözünürlüğü yüksek bi oyun yüklesem yanacak.

Dediler test ettik falan felan. Dedim iade alın ileride başım sıkıntıya girmesin dediler bir şey olmaz .sineye çektim. Velhasıl bu seferde tarih geri gidiyor açıyorum 2010 düzeltiyorum kapattım açıyorum yine 2010 tarih ne olacak demeyin bütün program lisanları iptal oluyor sistem geri dönüşüm yok tekrar verdim dediler.

Yapamadık fabrikaya gidecek tamam dedim o da git gel 15 gün gitti geldi bir şey yok dediler yine 2010 gitmiş tarih tekrar verdim yine fabrikaya gitti bir 15/20 gün daha ana kart değişti geldi yine aynı sorun ve şimdi yine yolladım :)yahu paramla rezil oldum.

hala bekliyorum valla sıkıldım ya. ben ne ümitle almıştım ne buldum.

teknik servisle ahbab olduk artık. :)

makina yapılsın. sanmıyorumda:) yada değiştirsinler hemen satıcam onu bir daha casper ürünlerinden uzak duracagım
hiç kimseyede önermeyeceğim.