Bulunan 1 den 4 - Toplam 4

Konu: bazaarstation.com dan SAKIN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!

Kayıtlı Kullanıcı matrax06 Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    0 Mesajda 0 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    0

Varsayılan bazaarstation.com dan SAKIN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!

mağdur oldum.ve paramın karsılıgı olan ürünü alamıyorum.
    bazaarstation.com da oto teybi sipariş verdim.. ürün sitede 265$ yani 397 tl ediyordu o günkü dolar kuruna göre (1.500) benim kredi kartımdan cekilen tutar ise 402.8 lira.. ürün kapıya teslim olarak adresime gelmesini beklerken, ankara ptt gümrüğünde takıldıgını ögrendim.. gittiğimde gümrük görevlisi bana bandrol ve vergi olarak 510 TL bi ödenek cıkarttı..ürünü uygun diye yurt dısından sipariş vermiştim ama ürün bana buradakilerden daha pahalıya denk geldi.. sitede kesinlikle bir uyarı yok.. hukuki yönden hakkımın aranması için ne gerekiyorsa yapılmasını istiyorum.. ve yapacagım.. 397 tl yi resmen adamların ellerine vermiş olduk.. hiçbir üründe elimize geçmedi.

Kayıtlı Kullanıcı Touch Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

Varsayılan Cvp: bazaarstation.com dan SAKIN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!

Dostum pek bilinmedik yerlerden bu tarz alışveriş yapmamanı öneririm , daha bilindik olan hızlıal.com hb gibi firmaları tercih etmelisin. Çok geçmiş olsun umarım sorunun çözülür.

Kayıtlı Kullanıcı ertewas Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

çinden ürün almayın kandırılırsınız diyen arkadaşlar başta beni hep ürkütmüştü, mesela bazaarstation.com ismini ilk duyduğumda araştırdım googlede, bi sürü şikayet, adamlara dedim hakkınızda bi sürü olumsuz yazı var, dediler ki rakip satıcı yada firmalar tarafından karalamak için yazılmış uydurma yazılar, maksat kafa karışıklı oluşturmak. araştırın hepsinin aynı kişiler benzer yazılar olduğunu göreceksiniz. geçekten baktım çoğu aynı, hatta (hepsi nerdeyse bu yazı) ayrı forumlarda kopyala yapıştır yöntemiyle yazılmış, aman haa alma yanarsın tarzı yazılar. mesela ilk buradaki forumda baktım kıllandım, hiç güven vermiyo falan gibi bi sürü yorum, alışveriş yapanlar ise itibar etmeyin diye yazmışlar, anladımki karalayanlar satıcı... ucuz bi ürün aldım denemek amaçlı, kazıklansakda çok gitmesin diye, 10 günde geldi ürün, baktım ki millet işini biliyo, aman çinden alma kazıklar, aman bura bakma dolandırır, aynı malı kendi alıyo 2 katına kaba tabirle iteliyo millete. gümrük olayıda aynı bu gibi, milleti korkutmanın başka türü, 150$ (bu oran bayram ve yılbaşında 2 katına 300$ çıkıyo yani şu sıralar) altı ürünlerde gümrük falan yok kardeşim, (yalnız telefon, tv, rady vb. trt bandrolü olan ürünlere dikkat edin, onların takılma riski çok yüksek) 100 üzerinde ürün almışımdır bazaarstation.com'dan daha birkere gümrüğe takılmadı, hatta birçoğu 300$ çok üsütünde ürün, 900 küsür dolara slr makina aldım, kesin bu takılır diyodum koca paket o bile direkt kapıya geldi. adamlar işi biliyor, 100$ göstermiş faturayı, hediye olarakda işaretlemiş, geldi, takılsada diyecek bişey yok, onu göze aldıydım. yurtdışı alışverişlerde kesinlikle satıcı çok önemli, kişisel satıcıdan alışverişten çok sağlam siteleri tercih edin. kesinlikle Air Mail ile yani resmi postayla gelsin mal. özel kargolar dhl fedex vb. kargolar ürün takılmayacak bile olsa alıcıdan para tırtıklamak için kasıtlı takıyolar gümrüğe, fedex ile öyle acı bi tecrübem oldu, direkt japonyadan mal aldım, gümrük kağıdı geldi, gittim fedex elemanı açıktan 100$ ver halledeyim dedi, yoksa gümrüğe daha fazla bayılırsın, adamlar çete gibi , ptt taşıdığı mallarda o olmuyor, ems yada Air Mail getirdiği malı ptt taşıyo, adamların işi başından aşkın, o kadar çok mal girişi oluyoki, tek tek incelese bi ayda geçiremez o malı, özeller okadar yoğun olmadığından inceleme daha sıkı, bide öylediğim çete işi var.
    "aman buradan mal almayın" "SAKIN ŞURADAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN" takılır falan diye korkutanlara da çok itibar etmeyin, inanki onların bi çoğu satıcı, milleti korkutup yada kafasını karıştırıp 2 katına aynı malı satıyor vicdansızlar. al işte aynı mal aynı şartlarda gönderiyolar, gg de satan 190 satıyo bazaarstation.com 60$ 110 lira bile değil. belliki buradan alıp direkt gönderiyor, böyle bir sürü ürün görürsünüz. adamlar boşa ürkütmüyolar milleti...
    http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/1000w-12v-dc-220v-ac-power-inverter-45866766
    https://bazaarstation.com/Product.aspx?P=1000Watts%20Car%20Power%20Inverter% 20DC%20-%20AC

Kayıtlı Kullanıcı kawaimusu Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

Ben Geçen Sene PlayStation 3 İçin Beyaz Joysytick Aldım $26 Yani 50 TL Civarı 3 Hafta İçinde Geldi Güvenilir Bir Site

--- Çift Mesaj Birleştirildi ---

Ürünler Hongkong'tan Geldiği İçin 3 Hafta'da Yani 21 İş Günü İçinde Geliyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)