Bulunan 1 den 4 - Toplam 4

Konu: uğur iletişim avea nın yaptıkları

Kayıtlı Kullanıcı o_kocaman Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    0 Mesajda 0 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    0

Varsayılan uğur iletişim avea nın yaptıkları

ben yaklaşık 5 senedir devlet memuruyum ve 5 adet avea kurum hattım mevcut ayrıca ailemde 4 tane şirket ve 3 tane bireysel olmak üzere toplam 12 adet avea hattımız var, bütün aile bireylerim avea kullanıyor, bundan 1 ay önce hem kendime hem eşime telefon almaya karar verdim ve edirne kipa avm de bulunan uğur iletişim mağazasına gittim, avea bayisi olduğu için alışverişimi burdan yapmak istedim , eşime samsung s5233 marka cep telefonunu begendik kendimede nokıa marka bir cep telefonu begendim ve aldık, alışveriş esnasında satış görevlisine eşim 3g uyumlu telefon istediğini söyledi ancak görevli bize bu özelliklerde 3g uyumlu bir telefonun 1000 tl civarında olduğunu 500 tl civarında bu özellikte bir telefon alınamıyacağını ayrıca 3g nin edirne de 2010 yılına kadar olmıyacağını ve 3g ile konuşmanın çok pahalı olacağını söyledi ve bu telefonu ısrarla tavsiye etti, aynı telefon kipa mağazasında da vardı ve taksit avantajları ve fiyatı daha uygundu ancak satış elemanı bize kipadan elektronik alınmaz,alırsanız karşınızda muhatap bulamazsınız, bizden alırsanız hertürlü sorununuzda biz size yardımcı olacaz dedi ve telefonunda kılıfı o esnada mağazada yoktu ve bize birde kılıf hediye sözü verdi, bizde ikna olduk ve telefonu aldık, hem kendime hem eşime avea bayisi diye burdan telefon aldım zaten önceki telefonlarımızı da izmir uğur iletişimden almıştık, ancak aradan 2 hafta geçti ve aynı telefonunun aynı model ve özelliklerde 20 tl farkla 3g uyumlusu çıktı, biz mağazaya giderek durumu anlattık, bize samsungun suçu samsunga sikayette bulunun dediler, bizde samsungu aradık, onlar bize piyasaya çıkaracakları telefonları çok önceden belirlediklerini ve bayilere bildirdiklerini bu durumu bayinin bilmesi gerektiğini bizi bayinin yanılttığını söylediler, bizde bayinin satış koordinatörü olan yılmaz beyi bulduk ve durumu ona ilettik, o da bize telefonu değiştirceklerini ancak herhangi bir hasarın olup olmadığını söyledi, bizde kılıfı olmadığı için arka kapağında çizik olduğunu dürüstçe söyledik ve arka kapağında ücretini kendimiz ödemek koşuluyla yanıltıldığımız için telefonu değiştirmek istediğimizi söyledik, o da kabul etti ve mağazayı arayacağını gidip değiştirebilceğimizi söyledi, bizde mağazaya gittik ancak bu seferde bize kapağı kendiniz alın o zaman belki değiştiririz dediler, yılmaz beyi aradıksada bir türlü ulaşamadık, dedikki biz kapağı nerden bulalım biz böyle konuşmamıştık, bu seferde dedilerki sizin fatura tarihiniz 5 temmuzmuş biz yanlış anlamışız o yüzden değiştirme yapamayız ancak biz yılmaz beyefendi ile konuştuğumuz da fatura tarihimizi de söylemiştik, telefonun cizilmesinin nedeni kılıfı olmaması ve kılıf sözü vermenize ragmen her gelişimizde kılıf hala gelmedi diye bizi oyaladıklarını telefonunun aynı modelinde 20 tl farkla 3g lisi çıktı dediğimizde de samsunga başvurun diyerek bizi oyaladılar, sonra değiştircez deyip ağız değiştirdiler ve arka kapağı siz alıcaksınız dediler biz fiyatını ödemeye razıyız diye konuşmuştuk ancak hayır dediler, biz kapağın satıldığı yeri bulduk ve sorduk, ancak ürün yeni olduğu için kapağın mevcut olmadığını söylediler, muhtemelen bayi de bu durumu biliyodu ve o yüzden bunu bahane etti, bize telefonu satarken abartmıyorum tam 40 dakika müşteri memnuniyetinden ve karşımızda muhatap bulabilceğimizden bahsettiler, bize 3g li bu özellikte telefonlar 1000 tl dediler, ama 2 hafta sonra telefon 20 tl farkla piyasaya çıktı, şu an resmen bizi oyalıyolar ve ben kaç kere bir telefon için o mağazaya gittim, kimse yüzümüze bakmıyo, verdikleri sözden de anlamsız yere döndüler, ben bu konu da tamamen aldatıldığımızı düşünüyorum ve çok zoruma gidiyo kendi paramla rezil oluyorum kaç kere telefon görüşmesi yaptık kaç kere o mağazaya gittik ancak satış sırasındaki o ilginin hiç mi hiç alakası yok, tamamen bizimle dalga geçiliyo, en son gittiğimiz de de kılıflar geldi dediler ve bizden 35 lira kılıf parası istediler, tamamen komedi bize kılıf sözü verdiler kılıf olmadığı için telefon çizildi, onuda biz iyi niyetimizden söyledik söylemesek belki fark bile edilmezdi, şimdide kılıf için bile para istiyorlar, ben AEVA markası diye bu firmayı tercih ettim ancak çok pişman oldum, bunun peşinide bırakmayı düşünmüyorum her platformda da bunu anlatıcam ve bu yapılan ayıpın peşini asla bırakmıcam, sizin de bizim gibi başkalarının da mağdur olmaması için gerekli tedbirleri almanızı ve durumdan beni haberdar etmenizi istiyorum, saygılarımla OSMAN KOCAMAN EDİRNE 0 505 799 35 05

Forum Polisi xEzEriMx Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    2
    Şöhret Gücü
    1311

Varsayılan Cvp: uğur iletişim avea nın yaptıkları

geçmiş olsun dostum inşaallah bir an evvel halledersin...

SUNNY 7011 HW-16.C0.A1

HER GÜNÜNÜZ GÖNLÜNÜZCE GEÇSİN.AMA UZAYFORUMSUZ GEÇMESİN...:)
    YUMUN AĞZINIZI;AÇIN GÖZÜNÜZÜ...
    Ahmet Şerif İZGÖREN

FACEBOOK

Kayıtlı Kullanıcı bipekkan Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

Varsayılan Cvp: uğur iletişim avea nın yaptıkları

Geçmiş Olsun arkadaşım. Bende de 3 AVEA hattı vardı Kullanamadığım TURKCELL hattımı Her yöne 10.000 dakika 66.TL kampanyasına taşıdım ve bin pişman oldum. AVEA her yerde çekmiyor. Yazlıkta rezil oldum. Yetmedi Konuşma süresini 3.000 dakikaya indirip 75 adet telefon numarası ile sınırladılar ve aylık sabit ücret 75 TL. oldu.
    Bende yarın pazartesi ilk işim taşıdığım numara ve diğer 3 AVEA hattımı iptal ettirip KAPATTIRACAĞIM. Dimyata pirince giderken, evdeki BULGUR' dan da olsunlar..... Her kes böyle yapsa vatandaşla böyle OYNAYAMAZLAR....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)