Bulunan 1 den 5 - Toplam 5

Konu: tele24market şikayet

Kayıtlı Kullanıcı senayi Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    0 Mesajda 0 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    0

Kızgın tele24market şikayet

mrb adım şenay özcan,
    şikayetim 6 mayıs anneler günü için tele24market adlı alışveriş sitesinden vibro shape masaj kemeri satın aldım.Ürün geldi.Ürünü çalıştırdık.Fakat bi süra sonra duman çıkmaya başladı.Ve kapattık.Heman site görevlisi ibrahim beyle görüştüm.Ürünü göndermemi kargo ücretini ödüceklerini söylediler.Gönderdik.10 gün geçti bi haber alamadım ve yine ben aradım.İlgileneceklerini beyan ettiler.Kapattık.Yine bi 10 gün Geçti.Tekrar ardım,Bi hata olduğunu ücretin ödenmediğini kredi kartıımdan çekilip çekilmediğini sordular.Bende ekstreye bakıp ödenmiş görünüyor dedim.Tamam o zaman ilgineceklerini söylediler.Ve o gün bu gündür.haber gelmedi
    ben artık bıktım.bu siteyi kınıyorum hem bozuk mal satmaktan hemde müşteriyle iletişim eksikliğinden dolayı.

UZAY Forum GeZeGeN Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    18 Mesajda 19 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    100

Varsayılan Cvp: tele24market şikayet

Geçmiş olsun
    Umarım sorununuz zarar görmeden lehinize düzelir.

Bana göre satan değil alınan ürünün üreticileri veya ithalatçıları tarafından garantili olur satın alırken fatura olması yeterlidir bu fatura ile ürünün servislerine vererek tamiri istenir tamir için verilen ürün karşılığı makbuz alınır ve 30 içinde teslim edilmemesi durumunda yenisini vermek zorundadırlar

Tüketiciler bu tip kuralları bilirse ve servislere bunları bildiğini hissettirirse yanlış yapamazlar.

Kayıtlı Kullanıcı efeg27 Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

Siz gene şanslıymışsınız bana ürün dahi gelmedi, yaklasık 2 aydır telefon ve e-mail ile ulaşıp paramı geri almaya veya ürünü alamya ugraşıyorum ama hiç bir sonuç alamadım. Avukatımla konuştum maliyeti daha fazla olur dedi ama ders olması açısından dava açmasını istedim. Siz siz olan bu ne idüğü belirsiz firmalardan alışveriş yapmayınız.

Siparişi aldıktan sonra ne telefonlara cevap dahi vermiyorlar, sanırım telefon numaraları kaydediyorlar farklı telefondan arayınca açıyorlar ama gene bildik hikayeye devam ediyorlar.

Kayıtlı Kullanıcı antakya111 Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

teşekkürler bilgi için

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)