Sayfa 1 - Toplam 2 12 SonSon
Bulunan 1 den 10 - Toplam 13

Konu: Türk Televizyon Kanallari

Kayıtlı Kullanıcı Yakamos Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    0 Mesajda 0 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    0

Varsayılan Türk Televizyon Kanallari

Türk Kanallarini izlemekten Nefret Ediyorum desem yeridir.mesela bir dizi veya herhangi birsey seyrederken.Reklam arasi verdiginde reklamlarin sesini Okadar yüksek aciyorlarki.Uyuyan cocuklar bile uyaniyor.Bizim Bu türk kanallarikadar saygisiz Utanmaz Dünyanin Baska bir Televizyon kanallariyoktur diye dösünüyorum

Dosya Yöneticisi metobey Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    1 Mesajda 2 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    192

Varsayılan Cvp: Türk Televizyon Kanallari

:mrgreen::mrgreen:

Küçük şeylere önem verenler
    elinden büyük şeyler
    gelmeyenlerdir....

EFLATUN

Kayıtlı Kullanıcı sevilen Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

VAR MISIN YOK MUSUN'A DİKKAT!
    Ben bu yarışmada mülakata davet edilmiş biri olarak:
    Var mısın yok musun yarışmasına var mısın yok musun diye sorulursa tabiî ki yokuummm! Ama önemli bir nedeni var. Çünkü kandırılıyoruz. Nasıl mı? Şöyle ki;
    1-) Yarışma mülakatına Tarabya'ya (uzak oturanlar için dünyanın öbür ucuna) çağırılıyorsunuz. Okey, tamam, bir şekilde oraya gittiniz diyelim. bakalım daha ne sürprizler var.
    2-) Mülakata gittiğiniz Metin Oktay Tesislerinde gözlerinize inanamayacağınız bir sıra var. (fatura, banka kuyrukları yanında çıtır çerez kalır, öpüp başınıza koyarsınız) Yok benim için sıraya girmek sorun değil diyorsanız, 3. maddeye bakın.
    3-) Örneğin sizi saat 15.00 'te çağırdılar ise, siz de zamanında gittiniz diyelim, o da ne yarım saat kadar bekliyorsunuz, ondan sonra mülakata yarışma çekimleri nedeniyle ara vereceğiz diyorlar, eee yarışma çekimlerinden sonra mülakat var mı peki diyorsunuz, evet var diyorlar, peki çekimler ne kadar sürecek diyorsunuz, en az 3 saat diyorlar, ona da tamam, hadi herkes salona diyorlar, zavallı insanlar istemeden, mülakata alınabilmek için zorunlu olarak salona doluşturuluyor, tabi salon herkesi alırsa! alıyor mu peki? tabiî ki almıyor. peki dışarıda kalanlara ne oluyor. O dünyanın öbür ucundan gelmiş ve saatlerdir orda bekleyen ve salonda yer kalmadı onun için sizi mülakata alacağız dedikleri insanlar bir bir mülakata alınıyorlar, niye mi? Çünkü salonda yer kalmadı, peki bu insanlar sizce neden mülakata alınıyorlar, cevap çok basit ve açık, çünkü salonda oturacak yer kalmadı. Peki hani mülakat yarışma çekimlerinden sonraydı? Peki sonda kalıp yarışma salonuna giremeyen insanlara ne deniyor, sizi mülakata alacağız, tabi bu kesinlikle gerçek bir mülakat değil, salonda yer yok, mülakat da bitti, eee adamlara hadi siz evinize denirse orda olay çıkmaz mı? Hem de olayın kralı çıkar. Ne yapılıyor, oradakilerin sözüm ona mülakatı herhangi bir kişi tarafından geçiştiriliyor, böylece ordakiler hadi hayırlısı biz de mülakat olduk diyerek gazları alınıyor. Süpperrr bir tezgah kurmuşlar valla süper!
    DİKKATTT! ADAMLAR YARIŞMA SALONUNU DOLDURACAZ DİYE, İNSANLARA HADİ SİZ DE MÜLAKATA DAVETLİSİNİZ DİYEREK İNSANLARIN ZAYIF HALLERİNDEN YARARLANIYORLAR, MÜLAKAT FALAN YALAN MAKSAT SALONU DOLDURUP REYTİNGİ KURTARMAK, BENCE BU TUZAĞA KİMSE ALET OLMASIN, ZAMANINIZA, PARANIZA HAYATINIZA YAZIK ARKADAŞLAR, SAYGILAR, SELAMLAR!

Kayıtlı Kullanıcı ahmet38 Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

yalan olduğu baştan belli idi'çünkü bütün TV'lerdeki yarışmalar insanları kandırmak içindir.

ne kadar insan dolarsa onlar o'kadar reyting alıyorlar...

sırf VAR MISIN YOK MUSUN değil öbürleride yalandır..

çünkü hepside para için yapılmakta ne kadar insan dolarsa o'kadar devletten para alıyorlar...

ama hepside yalan söylemektedirler ve insanlarımızı aldatmaktadırlar..

Süper Moderatör bacanak93 Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    4 Mesajda 14 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    1252

milletimiz kuzu gibi herseyi sindiriyor bunuda sindirir yazik milletimize yazik

Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

Ben şahsen milletimizi çok seviyorum..cok saf ve temiz bir halkımız vardır..sırf TV'ler kandırmıyor'yalan haberlerle milleti yönlendiriyorlar'bir euronews haberlerini seyrediyorum birde türk kanallarındaki haberleri seyrediyorum...sırf oyalam ve her habert kanalıda bir siyasi partiye bağlanmış bir tane bağımsız kanal yoktur...ben hiç bir haber kanalının verdipği haberlere inanmıyorum hepside milletimizi kandırıyorlar..insanlarımızı istedikleri gibi yönlendiriyorlar...hele kanal D/star/CCN/show hepside yalanlarla reyting peşinde koşuyorlar...daha öbürleride birbirinden ayırt edemeyiz...

olan milletimize oluyor ya siz ne dersiniz ?

bunlar benim düşüncelerimdir ?

Kayıtlı Kullanıcı kemal1923 Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    70

art kanalı ve ulusal kanal hariç bende hotbird/euronews,arte,tv5france,rai,cctv9,khaber,dw-alman,v.b kanalları izlerim.40 yıldır palavra dinlemekten bıktım.saygılar

Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

tv"lerdeki tüm yarışmalara aldatmacadır ve yalandır.
    hatta LOTTO'programları dahi yalandan ibarettir eğer her hafta insanlara LOTTO vurmuş olsaydı zenginlerin sayısı gün geçtikce çoğalacaktı.
    her oyun para kazanılmak için yapılmaktadır.

Sayfa 1 - Toplam 2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)